Szkolenie snajperskie

Cena: prosimy o kontakt

Nasze szkolenia snajperskie dedykujemy wszystkim pasjonatom strzelania precyzyjnego, którzy chcą poznać zasady jakimi rządzi się oddanie jednego dokładnego i skutecznego strzału.

KONTAKT Z KLUBEM
SZKOLENIA PRETOR TACTICAL – DLA CYWILI I MUNDUROWYCH

Rozpoczęcie szkoleń na tym poziomie wiąże się z przejściem szkolenia kompetencyjnego na karabinku oraz pistolecie poziom 1 bojowy. Pomoże to nam ujednolicić procedury obsługi broni, aby osoba zaczynająca tego typu szkolenia miała solidne podstawy i łatwiej mogła odnaleźć się wśród uczestników szkoleń z większym stażem. Wiedza jaka dostaniecie to podstawie wyszkolenia w jednostkach specjalnych jakie przechodzi każdy kto wstąpi do tego typu jednostki. Po 3 latach zaczyna się specjalizację w dziedzinach, które najbardziej przypadnie tobie do gustu.

Nasze szkolenia snajperskie dedykujemy wszystkim pasjonatom strzelania precyzyjnego, którzy chcą poznać zasady jakimi rządzi się oddanie jednego dokładnego i skutecznego strzału. Szkolenia polecamy również myśliwym, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i wymienić doświadczenie z naszymi instruktorami.
Szkolenia odbywać się w Lubuskim na strzelnicy w Racławiu

Szkolenie obejmuje:
– dobór wyposażenia ,maskowanie:
człowiek, sprzęt, zasady poruszania: nawigacja, wyjście na pozycję, skryte podejście, komunikacja
wykonywanie stanowiska i prowadzenie obserwacji: szkic, dziennik, zestawienie.
Strzelanie szkolenie może odbywać się również w nocy lub w warunkach zimowych

Co kursant powinien zabrać:
– odzież dostosowaną do pogody i pory roku jeżeli posiada: własny karabin snajperski wraz z optyką, oraz sprzęt, który uważa za odpowiednie

Czas: 1 lub 2 dni
ZAPISY NA SZKOLENIE ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI tel: 570 390 447