Klub

Jesteśmy klubem sportowym, który dysponuje licencją Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Chcemy pokazać Wszystkim, że strzelectwo to nie tylko i wyłącznie hobby, aczkolwiek również pomysł na zajęcie wolnego czasu.

Zapraszamy wszystkich miłośników strzelectwa!

Wszystkich chcących udoskonalić swoje strzeleckie umiejętności, a także tych którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z bronią. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży. Dzięki naszej licencji możesz za pomocą naszego klubu ubiegać się o zezwolenie na broń a następnie startować w naszych zawodach po to by je utrzymać. Klub oferuje obszerny wybór broni palnej, z której możecie skorzystać pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów. Razem odkryjemy urok tej dyscypliny, pokażemy, jak się dobrze bawić i jak można stać się lepszym z każdą wizytą na strzelnicy.

Wraz ze strzelnicą należącą do klubu oraz wpisanym do ewidencji szkół i placówek niepublicznych starosty gorzowskiego Ośrodkiem Szkoleniowym Klubu Strzelecko Kolekcjonerskiego Pretor Sp. z o.o., tworzą kompleks zajmujący się wszechstronnym szkoleniem strzeleckim.

Nasze strzelnice

Nie czekamy, nie odpoczywamy, nie rezygnujemy. Zaczęliśmy od jednej strzelnicy i z każdym możliwym scenariuszem otwieramy kolejne obiekty dla Was!

Strzelnice KSK Pretor

Jak powstał KSK Pretor?

Szybko! Z rodzinnej pasji jaką jest ten sport. Chcemy dzięki temu powierzyć Wam naszą wiedzę, którą wykorzystacie. Zadajesz sobie pytanie w jaki sposób można najpomyślniej spędzać czas? Oprócz kwestii podstawowej, którą jest bezpieczeństwo, każda osoba poczuje miłą atmosferę tego klubu.

Dołącz do nas!

Szkolenia

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów posiadających oprócz uprawnień państwowych uprawnienia resortowe.

Szkolenia

Doctor GUN

Posiadamy własny sklep z bronią palną, zarówno bez pozwolenia – czarnoprochową, jak i bronią sprzedawaną tylko z pozwoleniem. Szeroka oferta i dostępność od zaraz!

Nasz sklep z bronią

KSK Pretor to pewność!

Szkoleniami osób z zakresu posługiwania się bronią palną różnego typu, prowadzeniem treningów strzeleckich, taktyki działania z bronią, jak również prowadzenia szkoleń z zakresu bhp i pierwszej pomocy przedmedycznej.

W swoim zespole zrzeszamy funkcjonariuszy Policji w czynnej służbie – instruktorów strzelań policyjnych, posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w służbach mundurowych w zakresie szkoleń strzeleckich, taktyk interwencji jak również obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej (paralizatorów).