Kryta strzelnica w Lubiszynie

Nasza strzelnica kryta w Lubiszynie to doskonałe miejsce na naukę oraz szlifowanie strzelectwa. Nasi wykwalifikowani trenerzy pomogą Ci w zdobyciu umiejętności posługiwania się bronią.

Opłaty i cennik amunicjiZAREZERWUJ

Wprowadzimy Cię w świat strzelectwa i zarazimy swoją pasją! Adrenalina i emocje, które towarzyszą oddawaniu strzałów, sprawiają, że każdy klient szybko do nas wraca. Wysokiej jakości sprzęt oraz odpowiednio dostosowane warunki zapewniają różnorodność wrażeń przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziesz interesujące Cię pakiety na strzelnicę krytą. Sprawdź i zapisz się już teraz!

Bezpieczna strzelnica dla dzieci i młodzieży w Lubiszynie

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Dlatego też dbamy o zapewnienie go każdemu uczestnikowi zajęć i wymagamy przestrzegania regulaminu. Dzięki temu możemy przyjmować również najmłodszych. Nasza strzelnica dla dzieci w Lubiszynie zapewni im szansę na rozwój w strzelectwie w bezpiecznych warunkach. Ponadto, jeśli chcesz uzyskać pozwolenie na broń kolekcjonerską lub pozwolenie na broń sportową, pomożemy Ci się przygotować oraz przejść przez konieczne formalności. Jako profesjonalny Klub zapewniamy naukę, a także możliwość uczestnictwa w zawodach.

Video

Profesjonalna strzelnica kryta koło Gorzowa

Nasza strzelnica kryta w Lubiszynie zlokalizowana jest zaledwie 30 minut drogi od Gorzowa Wielkopolskiego. Jeśli więc poszukujesz miejsca o wysokich standardach i atrakcyjnych cenach bez konieczności pokonywania wielu kilometrów, dobrze trafiłeś. Duży wybór profesjonalnego sprzętu oraz możliwość rozwoju zarówno na strzelnicy krytej w Lubiszynie, jak i strzelnicy odkrytej w Racławiu, sprawiają, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Możesz zapisać się na zajęcia, szkolenie, zawody lub indywidualne strzelanie z trenerem. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także organizację wieczorów kawalerskich i panieńskich, a także paintball. Nasza strzelnica koło Gorzowa zaprasza wszystkich, którzy chcą poczuć adrenalinę strzelców!