Kadra Instruktorska

Wykwalifikowani eksperci

Od zawsze dbamy o profesjonalny personel obsługujący Was w naszych strzelnicach. Ludzie z pasją i zaangażowaniem w osiąganie postawionych celów.

Wojtek

Lubiszyn

Instruktor z powołania z 17-letnim stażem. Uczestniczył w najniebezpieczniejszych misjach w Afganistanie, przeżył wszystko to co przeciętny „Kowalski” widział w tylko w filmach. Instruktor szkolący służby mundurowe oraz cywili. Bardzo profesjonalne i miłe podejście do klientów.

Rafał

Lubiszyn

Instruktor sportu w strzelectwie sportowym, instruktor strzelań bojowych i praktycznych. Trener strzelectwa sportowego, sędzia strzelectwa sportowego. Były funkcjonariusz. Weteran działań poza granicami państwa. Prowadzi również zajęcia w języku angielskim.

Paweł

Lubiszyn

Były funkcjonariusz jednostek specjalnych – weteran misji bojowych w Kosowie. Kilkunastoletnie doświadczenie z bronią palną każdego rodzaju -nic nie jest mu obce. Instruktor strzelectwa sportowego i bojowego. Człowiek z wieloma pasjami i olbrzymią siłą ducha. Instruktor wspinaczki skałkowej, maratończyk. Uczestnik i laureat strzelań dynamicznych.

Marek

Lubiszyn

Instruktor strzelectwa z kilkunastoletnim stażem. Sędzia. Czynny zawodnik PZSS/ISSF oraz dynamicznego (3GUN,IPSC,PiRO). Uczestnik wielu zawodów strzeleckich m.in. BOR, Armii Holenderskiej, żołnierzy rezerwy. Kolekcjoner i miłośnik broni palnej.

Krzysztof

Lubiszyn

Emerytowany funkcjonariusz policji gdzie zajmował się również szkoleniami strzeleckimi policjantów .
W trakcie służby wielokrotnie uczestniczył w misjach zagranicznych. Instruktor strzelań sportowych i bojowych .

Andrzej

Lubiszyn

Zawsze gotowy, jeżeli zabraknie Ci amunicji zgłoś się do niego po dodatkową taśmę.

Janusz "Wąski"

Poznań

Były funkcjonariusz jednostek specjalnych wojska i Policji. Prawie trzydziestoletnie doświadczenie z bronią palną. Jest absolwentem kursów specjalistycznych.

Piotr "Czarny"

Poznań

Ponad 20 lat z pasją w strzelectwie taktyczno-obronnym i 10-letnim doświadczeniem instruktorskim popartym wieloma certyfikatami.

Przemek

Poznań

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, wieloletni instruktor strzelań, taktyk i technik interwencji, pałki teleskopowej, pałki typu tonfa oraz instruktor w zakresie posługiwania się przedmiotami do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej w służbach mundurowych.

Igor

Poznań

Instruktor strzelectwa sportowego i bojowego. Instruktor walki w systemie Defendu, Combat56, ESDS, Knife system , mistrz Polski walki na kije 2005. Instruktor zespołów ochrony osobistej, konsultant wyszkolenia Strzeleckiego w formacjach wojskowych w Polsce oraz po za ich granicami.

Bartek

Poznań

Instruktor strzelectwa sportowego i bojowego z 7letnim stażem. Fascynat samoobrony i strzelectwa. Czynny strzelec sportowy, dynamiczny i IDPA.

Tomasz "Grabarz"

Poznań

Instruktor strzelectwa sportowego i bojowego. Instruktor technik przetrwania. Służba wojskowa Marynarka Wojenna, Kompania Rozpoznawcza. Długoletnia praca w zespole ochrony osobistej.