Kryta strzelnica w Poznaniu

Myślisz o nauce strzelania? A może chcesz szlifować swoje umiejętności strzeleckie? Strzelnica kryta w Poznaniu to doskonałe miejsce na rozwijanie strzeleckiej pasji.

Opłaty i cennik amunicjiZAREZERWUJ

Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy z wysokimi kwalifikacjami. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem i dbamy o zachowanie wszystkich wymogów bezpieczeństwa, byś mógł spokojnie oddać się swojej pasji. Sprawdź ofertę krytej strzelnicy w Poznaniu i spraw prezent sobie lub znajomym!

Kryta strzelnica w Poznaniu – bezpieczeństwo i profesjonalizm

Kryta strzelnica w Poznaniu wyposażona jest w sprawdzony, najwyższej jakości sprzęt, a wykwalifikowana kadra czuwa nad przestrzeganiem regulaminu przez każdego użytkownika strzelnicy. Udzielamy wszelkich niezbędnych wskazówek, przygotowujemy do egzaminów strzeleckich. Organizujemy zawody, strzelanie grupowe lub indywidualne. Pomagamy również w przygotowaniach i formalnościach w uzyskaniu pozwolenia na broń.

Video

Strzelnica kryta Poznań – oferta dla każdego

Strzelnica w Poznaniu to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie model broni i objaśnimy, jak używać go bezpiecznie. Nasza strzelnica w Poznaniu to doskonałe miejsce zarówno do rozrywki jak i przygotowania się do egzaminów strzeleckich. Możesz u nas także zakupić atrakcyjny voucher na strzelnicę dla siebie lub na prezent.

Profesjonalny sprzęt oraz doskonale przygotowaną kadrę znajdziesz także na innych naszych strzelnicach: strzelnicy odkrytej w Racławiu lub strzelnicy krytej w Lubiszynie – obie strzelnice koło Gorzowa. Skontaktuj się z nami i wybierz lokalizację oraz termin dogodny dla siebie. Przyjdź do nas, a zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i dobrą zabawę!

Efektem realizacji inwestycji – budowy i uruchomienia strzelnicy sportowej Klubu Strzelecko Kolekcjonerskiego Pretor Sp. z o.o. w Poznaniu – jest możliwość świadczenia 3 udoskonalonych usług:
  1. Usługa strzelania dla osób z dysfunkcjami ruchowymi oraz dla osób niewidomych bądź słabo widzących z wykorzystaniem symulacji komputerowych.
  2. Usługa treningu strzeleckiego opartego o rzutnik multimedialny i repliki broni z emiterami laserowymi.
  3. Usługa strzelania dynamicznego z wykorzystaniem rozwiązań symulacji komputerowych. Projekt zakłada również wdrożenie innowacji nietechnologicznej w postaci innowacyjnej organizacji pracy i marketingu strzelnicy poprzez zakupione oprogramowanie, jak i innowacji procesowej dotyczącej wykorzystania kompleksowego i w pełni zinformatyzowanego systemu interaktywnego treningu strzeleckiego, opartego na ok. 800 filmach, ale także możliwości tworzenia własnych scenariuszy.