Pracownik zabezpieczenia technicznego

Cena: prosimy o kontakt

Zdobędziesz i usystematyzujesz wiedzę z zakresu systemów zabezpieczeń technicznych, a także profesjonalnej obsługi systemów alarmowych. Po ukończeniu kursu możliwe jest otrzymanie stosownych uprawnień licencji pracownika zabezpieczenia technicznego I i II stopnia.

KONTAKT Z KLUBEM
Kurs pracowników zabezpieczenia technicznego

Oferujemy kompleksowy kurs pracowników zabezpieczenia technicznego, po którego ukończeniu możesz otrzymać uprawnienia do wykonywania zawodu. Nie ma znaczenia czy starasz się przebranżowić, otrzymać awans, lub po prostu zyskać uprawnienia do nowego zawodu – jeśli interesuje Cię stanowisko – Pracownik Zabezpieczenia Technicznego – kurs realizowany w KSK Pretor może okazać się najlepszy!

Kwalifikowany pracownik zabezpieczenia technicznego – kurs w KSK Pretor.

Oferujemy kompleksowe szkolenie gruntownie przygotowujące do pracy w zawodzie. Kurs zabezpieczenia technicznego pomoże Ci zdobyć lub usystematyzować wiedzę z zakresu nowoczesnych systemów zabezpieczeń technicznych, a także profesjonalnej obsługi systemów alarmowych. Nasz kursant – przyszły pracownik zabezpieczenia technicznego, w trakcie trwania szkoleń dydaktycznych dowie się również, jak należy prowadzić dokumentację techniczno – eksploatacyjną, a także posiądzie wiedzę z zakresu prawa dotyczącego ochrony osób i mienia. Po ukończeniu kursu możliwe jest otrzymanie stosownych uprawnień, takich jak licencja pracownika zabezpieczenia technicznego i licencja pracownika zabezpieczenia technicznego II stopnia.

W KSK Pretor oferujemy nie tylko kursy strzeleckie. W naszej ofercie znajdziesz również kurs kwalifikowanego pracownika ochrony i kurs na licencjonowanego detektywa w Lubiszynie. Do użytku naszych Klientów pozostają również profesjonalne strzelnice w dwóch lokalizacjach, czyli strzelnica – Racław i strzelnica – Lubiszyn.

Kurs na wykwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego.
U nas zdobędziesz wiedzę w zakresie systemów zabezpieczeń technicznych, obsługi systemów alarmowych, prowadzenia dokumentacji techniczno-ekspoloatacyjnej oraz poznasz zagadnienia prawne dotyczące osób i mienia.