Instruktor i sędzia strzelectwa

Cena: 3700 PLN

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne na strzelnicy i składa się z dwóch części. Instruktor sportów strzeleckich, pierwsza pomoc przedmedyczna, strzelectwo dynamiczne, broń bojowa.

KONTAKT Z KLUBEM
Klub strzelecko kolekcjonerski pretor zaprasza na kurs instruktorów strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego!

Nasze kursy na instruktora strzeleckiego w Lubiszynie organizowane są przez wykwalifikowanych trenerów. Profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że w ich trakcie nabędziesz potrzebną wiedzę i wiele praktycznych umiejętności. Kurs instruktora strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego to Twoja szansa na rozwój w interesującym Cię kierunku. Zapewni Ci zdobycie pożądanych uprawnień, dzięki którym staniesz się samodzielnym trenerem. Nie zwlekaj więc i zdobądź te kwalifikacje z nami! Kurs instruktora strzelectwa w KSK Pretor organizowany jest w przystępnej cenie. Zobacz nasze kursy strzeleckie i zapisz się!

Profesjonalne kursy instruktora strzeleckiego

Aby zostać instruktorem strzelectwa, po ukończeniu kursu musisz otrzymać legitymację instruktora strzeleckiego. To właśnie ten dokument będzie uprawniał Cię do prowadzenia zajęć z tego zakresu. Jeśli więc marzysz o zostaniu oficjalnym trenerem strzelectwa sportowego, zapisz się na jeden z naszych kursów. Poniżej znajdziesz wymagane dokumenty, przebieg zajęć i możliwe do uzyskania zaświadczenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Kurs na instruktora strzelectwa PZSS w 2021 roku miał już miejsce (odbywa się w okresie zimowym).

Kurs na instruktora strzelania to niejedyne, czym zajmuje się KSK Pretor. Zapraszamy również na kurs na licencję detektywa w Lubiszynie. Pomagamy także w uzyskaniu pozwolenia na broń sportową. Nasza kryta strzelnica w Lubiszynie oraz odkryta strzelnica w Racławiu zapraszają na strzelanie!

Kurs w systemie weekendowym obejmuje 8 dwudniowych zjazdów .Po zebraniu grupy min. 10 osób. Obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne na strzelnicy i składa się z dwóch części:

Część I
 • Instruktor Sportów Strzeleckich
 • I pomoc przed medyczna
 • Strzelectwo dynamiczne
Część II
 • Broń bojowa

Możliwość płatności w ratach.

W programie Kursu uwzględnione jest szkolenie z zakresu broni : sportowej , krótkiej bojowej , gładkolufowej i maszynowej .

Prowadząca Kurs kadra składa się z samych wybitnych wykładowców.

Uczestnicy kursu po zaliczeniu egzaminu końcowego otrzymują:

 • Legitymację Instruktora Sportów Strzeleckich wydaną przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego, uprawniającą do prowadzenia zajęć z zakresu wyszkolenia strzeleckiego, w jednostkach szkoleniowych, oświatowych, szkołach i klubach sportowych, Służbach Mundurowych oraz wszelkich innych jednostkach w/d potrzeb.
 • Legitymację Instruktora strzelectwa ze specjalnością: strzelectwo sportowe, bojowe i dynamiczne.
 • Zaświadczenie o ukończeniu kursu prowadzącego strzelanie instruktora strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego (przygotowanie i uprawnienia do prowadzenia zajęć z broni krótkiej bojowej, maszynowej i gładkolufowej oraz strzelectwa dynamicznego).
 • Świadectwo ukończenia Kursu I pomocy przed medycznej.

Dodatkowo bezpłatnie w trakcie Kursu odbywa się szkolenie objęte programem dla Prowadzących strzelanie i sędziów strzelectwa.

Dodatkowe koszty:
 • Wydanie Licencji PZSS – sędziego strzelectwa – płatne na konto Wojewódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego: 100zł
 • Wydanie Legitymacji PZSS – Prowadzącego Strzelanie – płatne na konto PZSS: 100zł
 • Wydanie Legitymacji Instruktorskiej PZSS – płatne na konto PZSS: 100zł

Uczestnicy otrzymują również autorskie materiały szkoleniowej w wersji papierowej i elektronicznej.

Na pierwsze zajęcia należy dostarczyć (lub przesłać na maila klubowego info@kskpretor.pl):

 • kopię świadectwa, dyplomu potwierdzającego wykształcenie (min. średnie – matura nie jest wymagana),
 • kopię dowodu osobistego 3 fotografie o wymiarze 3,5cm x 4,5cm,
 • Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w kursie na instruktora strzelectwa sportowego.