EnglishPolski

Paintball

Sprawdźcie się!

Mamy przygotowane specjalne pole do gry w Paintball. Impreza firmowa, dla znajomych, rodziny. Kulki z farbą zawsze robiły furorę.

KONTAKT Z KLUBEM

Nasza strzelnica dysponuje idealnie przystosowanym terenem.

Paintball w okolicach Gorzowa to świetna rozrywka. Jeśli szukasz ciekawej atrakcji na wieczór kawalerski, panieński, czy po prostu wspólne wyjście ze znajomymi, odwiedź nas. Paintball Gorzów jest nie tylko zabawą i sposobem na rozładowanie stresu. To gra, której towarzyszą wielkie emocje oraz wysoki poziom adrenaliny. Otwarta przestrzeń, duży obszar, wiele skrytek i przeszkód – wszystko, czego trzeba, aby gra była atrakcyjna. Przyjedź i przekonaj się sam! Kiedy raz poczujesz dreszczyk emocji na paintballu w Racławiu koło Gorzowa, z pewnością będziesz do nas wracać!

Paintball dla dzieci i dorosłych niedaleko Gorzowa

Nasz wykwalifikowany personel może zapewnić bezpieczną rozrywkę każdemu. Dlatego też organizujemy również paintball dla dzieci w Racławiu w okolicach Gorzowa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby i najmłodsi poczuli ducha zdrowej rywalizacji w trakcie świetnej zabawy. Paintball w naszej strzelnicy to atrakcyjna cena, profesjonalny sprzęt i dobry dojazd z Gorzowa.
Oprócz pola paintballowego dysponujemy również dwiema strzelnicami. Kryta strzelnica w Lubiszynie to miejsce, gdzie możesz szlifować swoją celność. Odkryta strzelnica w Racławiu to natomiast doskonały teren na sprawdzenie swoich umiejętności strzeleckich w zmiennych warunkach zewnętrznych. Jako klub strzelecki możemy także pomóc w uzyskaniu pozwolenia na broń kolekcjonerską oraz pozwolenia na broń sportową. KSK Pretor zaprasza!

Pakiet startowy: 75 PLN

Jesteśmy dobrze wyposażeni i nie musisz martwić, że czegoś Wam zabraknie!

Pakiet zawiera:

  • 200 kulek na osobę / 60 zł
  • Maska, Kask, Ochraniacz, Rękawiczki i Kombinezon / 15 zł
  • Dodatkowy zakup 100 kulek / 15 zł