Przygotowanie do egzaminu na patent strzelecki

Cena: 400 PLN

Kurs przygotowuje do egzaminu na patent strzelecki PZSS w zakresie: pistolet, karabin, strzelba. Zajęcia teoretyczne, praktyczne oraz egzamin praktyczny.

KONTAKT Z KLUBEM
Egzamin na patent strzelecki – kurs przygotowawczy

Zapraszamy na kurs przygotowawczy oraz egzamin na patent strzelecki w Gorzowie. Kurs przygotowuje do egzaminu na patent strzelecki PZSS w zakresie: pistolet, karabin, strzelba.

Egzamin na patent strzelecki – profesjonalne przygotowanie

Kurs na patent strzelecki prowadzony jest przez doświadczonych instruktorów, posiadających oprócz uprawnień państwowych uprawnienia resortowe. Z nami możesz mieć pewność, że nabędziesz pożądane umiejętności i profesjonalnie przygotujesz się do egzaminu.

Zajęcia teoretyczne, praktyczne oraz egzamin praktyczny na patent strzelecki odbywać się będą na strzelnicy w Racławiu. Zapraszamy także na kurs na patent strzelecki w Lubiszynie.

Podczas zajęć teoretycznych zdobędziesz wiedzę na następujące tematy:

  • budowa broni,
  • przepisy prawne związane z posiadaniem i użytkowaniem broni,
  • przepisy sportowe związane z uprawianiem strzelectwa,
  • zasady bezpieczeństwa.
Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym.

Zapraszamy także na naszą strzelnicę w Lubiszynie. Obie strzelnice zapewniają odpowiednie warunki do zdobycia wielu kwalifikacji. Sprawdź także inne oferowane przez nas kursy strzeleckie, jak kurs instruktora strzelectwa czy kurs prowadzącego strzelanie. Prowadzimy kursy specjalistyczne, szkolenia dla firm i jednostek, a także eventy na strzelnicy. Wspieramy również w uzyskaniu pozwolenia na broń kolekcjonerską oraz pozwolenia na broń sportową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową!