Pracownik ochrony

Cena: prosimy o kontakt

W trakcie nauki zdobędziesz doskonałe przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Nasze kursy pracowników ochrony obejmują poznanie dostępnych technik interwencyjnych, naukę samoobrony i szkolenie z zakresu ratownictwa medycznego.

KONTAKT Z KLUBEM

Zapraszamy na kurs kwalifikowanego pracownika ochrony w Lubiszynie! Prowadzony przez ekspertów branży, pozwoli Ci odpowiednio przygotować się do podjęcia tego zawodu. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu nabędziesz pożądane umiejętności, a także poznasz tajniki tej pracy. Kurs pracownika ochrony w Lubiszynie to świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą się przebranżowić lub zdobyć przygotowanie ochroniarskie.

Profesjonalny kurs na pracownika ochrony w lubiszynie

Kwalifikowany pracownik ochrony zdobywa swoje umiejętności na kursie. Dopiero takie przeszkolenie pozwala mu na podjęcie pracy jako profesjonalista. W jego trakcie:

  • otrzymuje kompleksowe wyszkolenie strzeleckie,
  • poznaje techniki interwencyjne,
  • uczy się samoobrony,
  • poznaje zasady ratownictwa medycznego,
  • zapoznaje się z przepisami prawnymi związanymi z wykonywaniem ochrony osób i mienia.

Dzięki temu nasz kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony w Lubiszynie to kompleksowe oraz profesjonalne przygotowanie do zawodu. Oprócz kursów na ochroniarza, prowadzimy również kurs na licencję detektywa w Lubiszynie. Nasza strzelnica w Racławiu oraz strzelnica w Lubiszynie zapewniają odpowiednie warunki do zdobycia wielu kwalifikacji. Wspieramy między innymi w uzyskaniu pozwolenia na broń kolekcjonerską oraz pozwolenia na broń sportową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową!

Kompleksowe przygotowanie teoretyczne i praktyczne w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, technik interwencyjnych, samoobrony, ratownictwa medycznego oraz znajomości przepisów prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia.