EnglishPolski

Panieński / Kawalerski

Wspólna zabawa

Postrzelaj przed największym wydarzeniem w życiu. Panie i Panowie, nasze strzelnice są przygotowane na organizację tego wyjątkowego dnia.

KONTAKT Z KLUBEM

Wyjątkowy wieczór panieński na strzelnicy

Wieczór panieński na strzelnicy to opcja dla wszystkich fanek mocnych wrażeń. Zapewni wyjątkowe przeżycia, które na długo zapadną w pamięć przyszłej panny młodej oraz wszystkich uczestniczek. Z pewnością jest to nietypowa forma rozrywki, co sprawi, że Twój wieczór panieński na strzelnicy będzie unikatowy i wyróżni się spośród innych! Zacznij pożegnanie swego panieństwa z przytupem i postaw na wielkie emocje. Zorganizuj swój wieczór panieński w miejscu takim, jak strzelnica i zaskocz swoje towarzyszki!

Niezapomniany wieczór kawalerski tylko na strzelnicy KSK Pretor

Wieczór kawalerski na strzelnicy to strzał w dziesiątkę! Zarówno dla pana młodego, jak i jego towarzyszy zagwarantuje adrenalinę, która idealnie nastroi do dalszych przeżyć. Wieczór, na którym świętujecie pożegnanie wolności, powinien być niezapomniany i dać Wam pełen wrażeń. Dlatego też wieczór kawalerski w miejscu takim jak strzelnica to doskonały wybór. Stworzysz na nim wiele niesamowitych wspomnień!

Jeżeli potrzebujesz dużej dawki emocji, lubisz podniesioną adrenalinę i świetną zabawę, znalazłeś miejsce idealne – zaszalej przed ruszeniem w miasto! Nasza odkryta strzelnica w Racławiu oraz kryta strzelnica w Lubiszynie zapraszają na wieczory panieńskie i kawalerskie. A może Twoim marzeniem na ten wyjątkowy wieczór jest paintball koło Gorzowa Wielkopolskiego? Sprawdź naszą ofertę!

Zapraszamy!